Costa Brava – Barcelona – Paryż 24.06 – 03.07.2023

Barcelona – Girona – Tossa de Mar – Montserrat – Paryż
Termin wycieczki: 24 czerwca – 3 lipca 2023 Hiszpania – Francja

Cena: 2200 zł plus 220 euro od 1 osoby

Program wycieczki:

Dzień 1 
Zbiórka uczestników w Słupsku godz. 08.00 / nocny przejazd do Hiszpanii.  
Dzień 2
Śniadanie, zakwaterowanie w hotelu z basenem i klimatyzacją, zwiedzanie kurortu z audio otur guide, obiadokolacja i nocleg na Costa Brava. 
Dzień 3 
Śniadanie, wypoczynek na Costa Brava: basen / plaża / średnowieczne miasteczko z zamkiem na piasku,  wodne safari Lazurowe Groty, obiadokolacja, nocleg na Costa Brava.

Dzień 4 
Śniadanie, całodzienna wycieczka Barcelona klasyczna – zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, czas wolny na zakup pamiątek, obiadokolacja i nocleg  na Costa Brava.  

Dzień 5 
Śniadanie, wycieczka na Wzgórze Montserrat – wjazd niezwykłą drogą widokową plus zwiedzanie klasztoru z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, wieczorny wypoczynek na Costa Brava, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6 
Śniadanie, Girona – zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, wieczorny wypoczynek na Costa Brava, obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 7 
Śniadanie, Tossa de Mar – zwiedzanie z audio tour guide, czas wolny w centrum, wieczór muzyczny na Costa Brava, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 8

Śniadanie, ostatnie chwile na wypoczynek i zakupy na Costa Brava / nocny przejazd do stolicy Francji.

Dzień 9 / 10

Śniadanie, wieża Eiffla – drugi poziom, rejs Sekwaną przez 22 mosty Paryża, spacer z przewodnikiem: Łuk Triumfalny – Pola Elizejskie,  czas wolny na zakup pamiatek i posiłek / nocny przejazd do Polski.  

Cena 2200 zł plus 220 euro za 1 osobę obejmuje: transport nowoczesnym autokarem, zakwaterowanie w hotelu z basenem na Costa Brava, posiłki: śniadania i obiadokolacje, realizację programu zwiedzania wraz z Audio Tour Guide i opiekę pilota / przewodnika, opłaty transferowe, bilety wstępu: Park Guell, Montserrat, rejs: Lazurowe Groty, rejs: Sekwana, Wieża Eiffla – Paryż, polisa w PZU: NNW / KL.