Orient dla zuchwałych 22.08-02.09.2024

Trasa: Transylwania – Słoneczny Brzeg – Burgas – Neseber – Stambuł (opcjonalnie) – Bran. 

Rumunia – Bułgaria – Turcja (Stambuł – opcjonalnie). 

Cena: 2500 PLN  300 EUR.    

Typ oferty: wypoczynek plus zwiedzanie.

!!!UWAGA NIE MA POTRZEBY ZABIERANIA PASZPORTU –  WYSTARCZA DOWÓD OSOBISTY!!!

Transylwania – Słoneczny Brzeg – Burgas – Neseber – Stambuł* (opcja) – Bran

Orient dla zuchwałych Cena: 2500 PLN 300 EURO Termin: 22.08 – 02.09.2024 Typ oferty: wypoczynek plus zwiedzanie.

Dzień 1 Wyjazd godz. 06.00 przejaz przez Polskę, Słowację i Węgry, obiadokolacja i nocleg w hotelu tranzytowym.

Dzień 2 Śniadanie, przejazd do BRAN to tutaj znajduje się zamek, wzniesiony przez królów węgierskich w XIV wieku, w którym – wg legendy – urzędował książę Wład Palownik, zwany ksieciem Drakulą, zwiedzanie zamku, czas wolny na zdjęcia i zakup pamiątek, obiadokolacja i nocleg w hotelu w Rumunii.

Dzień 3 Śniadanie, wyruszamy do Bułgarii i kierujemy się nad nad Morze Czarne do Słonecznego Brzegu, zakwaterowanie w docelowym hotelu, obiadokolacja i nocleg***.

Dzień 4 Śniadanie, Tour: Słoneczny Brzeg –Nessebaru – Stary Grad, gdzie podczas wspólnego zwiedzania odkryjemy tajemnice największego kurortu Bułgarii położonego w Spokojnej Zatoce, obiadokolacja i nocleg w hotelu*** w Słonecznym Brzegu.

Dzień 5 Śniadanie, Tour: Warna – Złote Piaski, gdzie odwiedzimy największe miasto bułgarksiego wybrzeża i jednocześnie letnią stolicę tego czarnomorskiego kraju, a podczas zwiedzania dotrzemy do mauzoleum Polsko – Węgierskiego Króla Władysława Warneńczyka i kamiennego lasu, czas wolny w Złotych Piaskach, powrót na obiadokolacje i nocleg do hotelu***.

Dzień 6 Śniadanie, czas wolny na indywidualne zwiedzanie i wypoczynek w kurorcie Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym, obiadokolacja i nocleg w hotelu*** (opcjonalnie za dopłatą dla chętnych nocny rejs do Stambułu w Turcji wraz z całodziennym zwiedzeniem i rejsem powrotnym do Bułgarii).

Dzień 7/ 8 Śniadanie, czas wolny na indywidualne zwiedzanie i wypoczynek w kurorcie Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym, obiadokolacja i nocleg w hotelu***.

Dzień 9 Śniadanie, ruszamy w kierunku Rumunii, gdzie w godzinach popołudniowych dorzemy na niezwykłą drogę, która została wybudowana w latach 1970–1974 na polecenie Nicolae Ceaușescu w miejscu istniejących duktów leśnych oraz szlaków górskich powstawała do 1980 roku malownicza trasa Transfogarska licząca dziś 90 km serpętyn, wąwozów, tuneli i wodospadów zapierających dech w piersiach, które dziś staną się naszym udziałem, obiadokolacja i nocleg w górskim pensjonacie w rumuńskich Karpatach Transylwani (Siedmiogrodu).

Dzień 10 Śniadanie, kontynuujemy naszą wyprawę, gdzie zatrzymamy się w stolicy Siedmiogrodu: Alba Julii (czas na zwiedzanie z audio tour guide), następnie jedziemy dalej w kierunku na Węgry, obiadokolacja i nocleg w hotelu tranzytowym.

Dzień 11/12 Śniadanie, wyruszamy w drogę powrotną, krótkie zwiedzanie i odpoczynek w Tokaju, dalszy przejazd przez Słowację do Polski, przyjazd do Słupska kolejnego dnia w gozinach porannych.

Cena 2500 PLN plus 300 EURO   za 1 osobę zawiera: transport nowoczesnym autokarem, noclegi wraz ze śniadaniami   i obiadokolacjami,  realizacja programu zwiedzania z audio tour guide, pilotem / przewodnikiem plus pakiet biletów wstępu, opłaty klimatyczne, parkingowe, miejskie, TFG / TFP,  ubezpieczenie grupowe PZU WOJAŻER: NNW i KL z sumą 100 000 zł na 1 osobę plus bagaż 2000 zł na 1 osobę / 1 sztuka, podatki.

* Dodatkowo płatna: wycieczka fakultatywna do Stambułu.

Zarezerwowany hotel dla grupy: Slavvanski***  w Słonecznym Brzegu z pobytem:24 – 30 sierpnia 2024 roku.           

Hotel „Slavyanski” jest 3-gwiazdkowym hotelem, położonym w północnej części kurortu
Słoneczny Brzeg, u podnóża gór bałkańskich w pobliżu  plaży.
Pokoje dwuosobowe (25 mkw.) – wyposażone są w łóżko normalne TV, telefon , lodówkę,
darmowe Wi-Fi, balkon, łazienkę. Goście mają do dyspozycji recepcję, basen na zewnatrz, bar przy basenie, restaurację, lobby
bar, windy w holu wejściowym, kantor wymiany walut, sejf do wynajęcia na recepcji. Posiłki: śniadanie i obiadokolację w formie bufetu.

<a target=”_blank” href=”https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/F8EF05BTC7LTUP44„><img src=”https://aktywnybaner.rzetelnafirma.pl/ActiveBanner/GetActiveBannerImage/13/F8EF05BTC7LTUP44” style=”border:none;”></a>