Przygoda na Bałkanach 21 – 30.07.2024

Dubrovnik – Krocula – Kravica – Medugorje – Mostar – Blagaj – Riwiera Makarska

Przygoda na Bałkanach

(Wszystkie noclegi w hotelu**** z basenem).

Koszt: 2200 zł plus 220 euro

Termin: 21 – 30.07.2024

Ramowy program:

Dzień 1 Zbiórka godz. 08.00 / wyruszamy przez Polskę, Czechy i Austrię, obiadokolacja w restauracji na trasie / nocny przejazd na Bałkany.

Dzień 2 Śniadanie (bus serwis), zakwaterowanie w hotelu **** z klimatyzacją i basenem, czas na relaks i wypoczynek w Wodospadach Kravica, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3 Śniadanie, wycieczka kulturowa na styku dwóch światów: Medugorje – Pobrdo wejście na Górę Objawień, Tour: Mostar – Blagaj (zwiedzanie Mostaru wraz z Mostem Pokoju i muzeum historycznym miasta i regionu),  obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4 Śniadanie, Tour: Korcula (transfer i rejs na słynną wyspę, zwiedzanie miasteczka, czas wolny w Ston i na plaży w Orebic), wizyta na targu rolnym w Opzuzen – degustacja produktów regionalnych z Doliny Neretwy, , obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5 Śniadanie, Tour: Gradac – Jeziora Bacinskie, gdzie czas spędzimy na zwiedzaniu kurortu, wypoczynku na plaży i w falach Adriatyku, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 6 Śniadanie, Tour: Riwiera Makarska, wizyta w stolicy regionu, czas wolny w centrum, relaks na plaży, obiadokolacja, nocleg w hotelu.

Dzień 7 Śniadanie, Tour Dubrownik: zwiedzanie słynnej twierdzy z przewodnikiem, rejs wzdłuż murów i wokół wyspy Locrum,                                                             czas wolny w centrum: Plac Pile,  powrót na obiadokolacje i nocleg do hotelu.

Dzień 8  Śniadanie, wejście dla chętnych na górę Krizavac, wypoczynek w parku wodnym Sport Centar w Medugorje,  obiadokoalcja i nocleg w hotelu. 

Dzień 9 / 10  Śniadanie, wykwaterowanie i wyruszamy w drogę powrotną, po drodze zwiedzimy Zadar z organami morskimi w jak i samo miasto portowe pamiętające czasy Cesarstwa Rzymskiego, czas wolny w centrum, nocny przejazd do Polski, zakończenie wyprawy następnego dnia w godzinach porannych.

Koszt od osoby: 2200 zł plus 220 Euro (transport nowym autokarem 2020 / 2022 rok produkcji plus napoje gorące bus serwis), zakwaterowanie w jednym hotelu w Medugorje****: 7 noclegów plus   7 śniadań plus 7 obiadokolacji, posiłek transferowy, opiekę pilota / przewodnika, audio tour guide, pakiet biletów wstępu: rejs w Dubrovniku, Muzeum w Mostarze,  rejs na Korculę, Wodospady Kravica,  audio tour guide na 6 dni,  polisę ubezpieczeniową PZU WOJAŻER Kl i NNW z sumą ubezpieczenia 100 000 zl na każdego uczestnika plus bagaż 2000 zł 1 sztuka na każdego uczestnika, składki do funduszów: TFG / TFP, opłaty transferowe, klimatyczne, miejskie, drogowe,  podatki.

<a target=”_blank” href=”https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/F8EF05BTC7LTUP44„><img src=”https://aktywnybaner.rzetelnafirma.pl/ActiveBanner/GetActiveBannerImage/13/F8EF05BTC7LTUP44” style=”border:none;”></a>