Słoneczna Italia wiosną 1 – 10.03.2024

Wycieczka Słoneczna Italia
Termin: 1 – 10.03.2024r.

Trasa: Adriatyk – Wenecja – Padwa – Watykan – Rzym – Monte Cassino – Asyż – Piza – Werona  

Cena od osoby: 2200 zł plus 250 euro

RAMOWY PROGRAM:

Dzień 1 / 2   

Zbiórka uczestników  w Słupsku  na Placu Zwycięstwa o godz. 11.00,  obiad w restauracji na trasie  /  nocny przejazd do Włoch w rejon Wenecji Eugenejskiej, 
wypoczynek nad Adriatykiem, zakwaterowanie,  obiadokolacja i nocleg***.
Dzień  3 
Śniadanie, zwiedzanie Wenecji z przewodnikiem miejscowym i  Bazyliką Świętego Marka, czas wolny na Rialto (lunch, zdjęcia, zakupy pamiątek), obiadokolacja i  nocleg w hotelu***.
Dzień 4

Śniadanie, spacer po  Padwie wraz ze zwiedzaniem Bazyliki Świętego Antoniego, czas wolny na Prato della Valle, przejazd w Apeniny Środkowe w kierunku Lancjum, obiadokolacja i nocleg w hotelu***.

Dzień 5

Śniadanie, Tour: Państwo Watykan wraz ze zwiedzaniem Bazyliki Świętego Piotra, czas wolny na Piazza Navona w Rzymie, po czasie wolnym przewodnik zaprezentuje nam wybrane elementy barokowe i starożytne stolicy Włoch, obiadokolacja i nocleg w hotelu***.

Dzień 6

Śniadanie, przejazd na wzgórze Monte Cassino, w programie zwiedzania Polski Cmentarz Wojskowy Żołnierzy II Korpusu Gen. Andersa i Opactwo Benedyktynów, obiadokolacja i nocleg w hotelu***.

Dzień 7

Śniadanie, wyruszamy do zamieszkałego od starożytności Asyżu: czas na spacer śladami Świętego Franciszka wraz z Bazyliką i czasem wolnym w centrum (lunch, zakup  pamiątek, zdjęcia), obiadokolacja i nocleg w hotelu***.

Dzień 8
Śniadanie,  dziś zapraszamy do Pizy, gdzie wraz z przewodnikiem zobaczymy słynny zespół zabytków wraz z Krzywą Wieżą, planowany czas wolny w centrum (lunch, zakup  pamiątek, zdjęcia), obiadokolacja i nocleg w hotelu***. 
Dzień 9 / 10 

Śniadanie, na zakończenie naszej wyprawy odwiedzimy słynną Weronę Szekspira,    po tradycyjnym zwiedzaniu i czasie wolnym na PIazza Bra wyruszamy w drogę powrotną do Polski, przyjazd do  Koszalina  planowany następnego dnia w godzinach porannych. 

Cena 2200 zł plus 250 euro za 1 osobę zawiera: transport nowoczesnym autokarem, noclegi wraz z śniadaniami i obiadokolacjami w hotelach***,  realizacja programu zwiedzania wraz z audio tour guide pilotem wycieczki  i przewodnikami miejscowymi w Wenecji, Rzymie, Watykanie, Pizie, Padwie, opłaty transferowe (Wenecja – tramwaj wodny x 2),  opłaty klimatyczne, parkingowe, miejskie, składki : TFG /  TFP,  ubezpieczenie grupowe w PZU POLISA WOJAŻER: NNW i KL z sumą 20 000 euro na 1 osobę, podatki.  

<a target=”_blank” href=”https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/F8EF05BTC7LTUP44„><img src=”https://aktywnybaner.rzetelnafirma.pl/ActiveBanner/GetActiveBannerImage/13/F8EF05BTC7LTUP44” style=”border:none;”></a>