Polak, Węgier dwa bratanki  22 – 28.06.2024

BUDAPESZT – BALATON – SZENTENDRE – ESZTEGOM – EGER

POLAK, WĘGIER DWA BRATANKI

CENA: 2000 ZŁ PLUS 200 EURO TERMIN:  22 – 28.06.2024

(CENA ZAWIERA PROGRAMOWE ŚWIADCZENIA WRAZ Z BILETAMI WSTĘPU)

RAMOWY PROGRAM WYPRAWY:

DZIEŃ I

ZBIÓRKA UCZESTNKÓW GODZ. 04.00 WYRUSZAMY NA WĘGRY, 

PRZYJAZD DO HOTELU W GODZINACH WIECZORNYCH, OBIADOKOLACJA, NOCLEG.

DZIEŃ II

PO ŚNIADANIU ZWIEDZANIE BUDAPESZTU Z PRZEWODNIKIEM: PARLAMENT, BAZYLIKA , ALEJA ANDASSY , PLAC BOHATERÓW, CZAS WOLNY W PORZE LUNCHU NA DEPTAKU VACI – GŁÓWNEJ ULICY MIASTA . ZWIEDZANIE STAREJ HALI TARGOWEJ.  POWRÓT DO HOTELU  GODZ. 19.00 –  WYJAZD DO CSARDY – TRADYCYJNEJ WĘGIERSKIEJ GOSPODY . UCZTA PRZY TAŃCACH I MUZYCE CYGAŃSKIEJ (NIELIMITOWANE WINO), POWRÓT DO HOTELU NA NOCLEG.

 

DZIEŃ III

PO ŚNIADANIU DALSZA CZĘŚĆ ZWIEDZANIA STOLICY WĘGIER: CZĘŚĆ PESZTAŃSKA ZAMEK KRÓLEWSKI , WZGÓRZE ZAMKOWE , BASZTY RYBACKIE , KOŚCIÓŁ MACIEJA GÓRA GELLERTA .  CZAS WOLNY W PORZE LUNCHU. REJS DUNAJEM WZDŁUŻ NAJWAŻNIEJSZYCH ZABYTKÓW STOLICY WRAZ Z SŁYNNYM PARLAMENTEM, PRZEJAZD DO RESTAURACJI NA KOLACJĘ . POWRÓT DO HOTELU.

 

DZIEŃ IV

PO WCZESNYM SNIADANIU WYJAZD NAD BALATON . PRZYJAZD DO BALATONFURED I KILKUGODZINNE PLAŻOWANIE. W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH PRZEJAZD DO TIHANY I ZWIEDZANIE STAREGO MIASTECZKA ZE SŁYNNYM KLASZTOREM BENEDYKTYNÓW. KOLACJA NAD BALATONEM. POWRÓT DO HOTELU NA NOCLEG.

DZIEŃ V

PO ŚNIADANIU WYJAZD DO ESZTEGOMU . ZWIEDZANIE MIASTECZKA I WSTĘP DO SLYNNEJ KATEDRY. PRZEJAZD W KIERUNKU VISEGRADU . PODJAZD NA PUNKT WIDOKOWY POD STARYM ZAMKIEM . CZAS WOLNY NA LUNCH . PRZEJAZD DO SZENTENDRE ( SŁYNNA SERBSKA WIOSKA POD BUDAPESZTEM) . ZWIEDZANIE MIASTECZKA. KOLACJA W RESTAURACJI W BUDAPESZCIE. POWRÓT DO HOTELU.

 

DZIEŃ VI / VII

PO ŚNIADANIU WYJAZD DO KRAJU. W DRODZE POWROTNEJ ZWIEDZANIE EGERU POŁĄCZONE Z DEGUSTACJĄ I OBIADEM (DOLINA PIĘKNEJ PANI). 

PRZYJAZD DO SŁUPSKA PLANOWANY W GODZINACH PORANNYCH. 

 

<a target=”_blank” href=”https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/F8EF05BTC7LTUP44„><img src=”https://aktywnybaner.rzetelnafirma.pl/ActiveBanner/GetActiveBannerImage/13/F8EF05BTC7LTUP44” style=”border:none;”></a>