Z wizytą na Podlasiu 18-21.08.2024

Z wizytą na Podlasiu

Grabarka – Białowieża – Hajnówka – Bohoniki – Supraśl – Kruszyniany

Termin: 18 – 21 sierpnia 2024r.

Program zwiedzania z Audio Tour Guide System:

Dzień 1

Zbiórka uczestników godz.6.00, przejazd do Sanktuarium w Gietrzwałdzie na zwiedzanie i Mszę Świętą, zakwaterowanie (w pokojach dwu osobowych), obiadokolacja i nocleg w hotelu Turkus ** w Białymstoku.

Dzień 2


Śniadanie, przejazd do Białowieży, rezerwat pokazowy żubrów, muzeum przyrodniczo – leśne plus wieża widokowa, Hajnówka: Sobór Świętej Trójcy, Monastyry: Grabarka i Supraśl, obiadokolacja, integracja, nocleg w hotelu**.

Dzień 3


Śniadanie, ruszamy szlakiem Tatarskim: Sokółka – Bohoniki – Kruszyniany, a następnie odwiedzimy Sanktuarium w Świętej Wodzie Wasilków, obiadokolacja, wieczorny spacer z przewodnikiem po centrum Białegostoku, nocleg w hotelu**.

Dzień 4

Śniadanie, kierujemy się w rejon kanału ostródzko – elbląskiego, rejs statkiem po trawie, obiad w restauracji, wyruszamy w drogę powrotną, przyjazd na Pomorze do Słupska około godz. 22.00, zakończenie wycieczki.

Cena 1400zł od 1 osoby obejmuje wszystkie świadczenia programowe i socjalne oraz podatki: transport luksusowym autokarem, noclegi (w pokojach dwu osobowych) i wyżywienie (śniadania plus obiadokolacje) w jednym hotelu**, opiekę pilota i przewodników miejscowych, bilety wstępu: rejs statkiem po trawie, BNP, Supraśl – Ikony, Kruszyniany i Bohoniki – meczety, Hajnówka – sobór, integracja z dj plus dodatkowe menu wieczorne, audio tour guide na 4 dni wycieczki, ubezpieczenie NNW z sumą ubezpieczenia 100 000 zł na każdego uczestnika, opłaty drogowe, transferowe, parkingowe, składka do TFG, podatki.

Zapisy Bogdan Popiel tel. 536 700 120