Chorwacja: Dubrovnik – Riwiera Makarska – Korcula – Zadar / Termin: 18 – 25.10.2020

Oferta: „Przygoda na Bałkanach” Termin: 18 – 25 października  2020 Koszt: 1500 zł plus 50 euro od 1 osoby 

Trasa: Medugorije – Kravica – Dubrovnik – Korcula  – Riwiera Makarska – Mostar – Blagaj  – Zadar  

Ramowy program: 

Dzień 1 Zbiórka godz. 08.00 /   przejazd przez Polskę, Czechy i Austrię na Bałkany. 

Dzień 2 Śniadanie, zakwaterowanie w hotelu*** , relaks nad Morzem Adriatyckim,  obiadokolacja i nocleg***.

Dzień 3 Śniadanie, Tour Korcula – Orebic (zwiedzanie plus rejs plus plaża plus wolny na zakupy), niezwykła podróż przez historię marynarzy i kapitanów najjaśniejszej z pereł Adriatyku, od Mali po Velki Ston wzdłuż europejskiego „chińskiego muru” płyniemy z Orebic na Korcule, gdzie historia słynnej republiki miejskiej zatrzymała się przed wiekami, powrót na obiadokolację i nocleg ***

Dzień 4 / 5 Śniadanie, Tour Riwiera Makarska cz. 1 i cz. 2 : Gradac – Jeziora Bacinske (zwiedzanie plus relaks nad Adriatykiem), jadąc słynna pętlą, gdzie góry Biokovo wybrzeża dalmatyńskiego schodzą do fal Adriatyku leży fantastyczne miasteczko Gradac, gdzie spędzimy sporo czasu na zwiedzanie, spacery, kąpiele morskie, następnie czas na deltę Neretwy i wizytę na tradycyjnym kramie, gdzie skosztujemy i zakupimy od miejscowych rolników słynne regionalne specjały, obiadokolacje i noclegi w hotelu***.

Dzień 6 Śniadanie, Tour Dubrownik: zwiedzanie słynnej twierdzy z przewodnikiem, rejs wzdłuż murów i wokół jednej z wysp Adriatyku, czas wolny w Dubrovnika i na rynku w Metkovic, powrót na obiadokolacje, zabawę taneczną i nocleg do hotelu***.

Dzień 7 / 8 Śniadanie, wykwaterowanie i  wyruszamy w drogę powrotną, po drodze zwiedzimy niezwykłe organy morskie w Zadarze jak i samo miasto portowe pamiętające czasy Cesarstwa Rzymskiego, czas wolny w centrum, nocny przejazd na Pomorze,  zakończenie wycieczki  następnego dnia około godz. 12.00 / 13.00  

Koszt od osoby: 1500 zł plus 50 euro ( transport nowym autokarem (2017 / 2018 rok produkcji), 5 noclegów***,  5 śniadań*** plus 5 obiadokolacji***, opiekę pilota / przewodnika, audio tour guide,             rejs w Dubrovniku, rejs na Korculę,  audio tour guide, polisę ubezpieczeniową KL i NNW z sumą ubezpieczenia 10 000 euro na 1 osobę,  opłaty klimatyczne, miejskie, graniczne, TFG, podatki.