Bieszczady – Zamość – Kazimierz Dolny 1 / 7.07.2020

Bieszczady – Zamość – Kazimierz Dolny
Cena od 1 osoby: 1150 zł
Termin: 1/7.07.2020
Wariant programowy  z 5 noclegami*** w resorcie ze strefą wodnego relaksu.
Program wycieczki
Dzień 1
Zbiórka uczestników, przejazd na południowy wschód w stronę Bieszczad, obiadokolacja i zakwaterowanie w komfortowych pokojach , wypoczynek w strefie relaksu wodnego, obiadokolacja, nocleg***.
Dzień 2
Śniadanie, całodzienna wycieczka po Małej Pętli Bieszczadzkiej, przejazd nad Solinę, zwiedzanie zapory, Polańczyk – rejs statkiem po Morzu Bieszczadzkim, obiadokolacja i nocleg w resorcie, wodny relaks w resorcie***.
Dzień 3
Śniadanie, zwiedzanie śladami Łemków, Bojków i Zagórzan nad Sanem w Sanoku, Zamek Królewski z Ikonami i Beksińskim, następnie przejazd na Ukrainę, obiadokolacja i zakwaterowanie w resorcie*** wypoczynek w strefie relaksu wodnego***.
Dzień 4
Śniadanie, przejazd do Zamościa, zwiedzanie z przewodnikiem miejskim i audio tour guide głównych atrakcji miasta wraz z trasą podziemną, powrót do hotelu na obiadokolacje, zabawa taneczna, nocleg***.
Dzień 5
Śniadanie, całodzienna wycieczka po Wielkiej Pętli Bieszczadziej: Baligród – Cisna – Połonina Wetlińska – Ustrzyki Górne z możliwością pieszej wycieczki z przewodnikiem na jedną z połonin,odpoczynek w Siekierejadzie, obiadokolacja i nocleg w hotelu***.
Dzień 6 / 7
Śniadanie, wyruszamy w droge powrotną,
po drodze zatrzymamy się na zwiedzanie Kazimierza Dolnego, spacer z przewodnikiem i audio tour Guide po mieście, rejs statkiem po Wiśle, obiadokolacja w restauracji na trasie, przyjazd na Pomorze następnego dnia rano.