Costa Brava – Barcelona – Monaco – Nicea Termin: 31 lipca – 09 sierpnia 2021

Costa Brava – Monaco           

Barcelona – Girona – Tossa  – Montserrat – Monaco – Nicea 
Termin wycieczkii: 31.07 – 09.08.2021

Cena: 2000 zł plus 50 euro od 1 osoby

Dzień 1 
Zbiórka uczestników w Słupsku godz. 08.00 / nocny przejazd do Monaco.  

Dzień 2
Śniadanie, Tour: Monaco – Monte Carlo z audio tour guide, przejazd do Katalonii, obiadokolacja i nocleg w hotelu na Costa Brava. 

Dzień 3 
Śniadanie, wypoczynek w Calelli: basen/plaża, obiadokolacja, dancing i nocleg.  
Dzień 4 
Śniadanie, całodzienna wycieczka Barcelona klasyczna – zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, czas wolny na zakup pamiątek, obiadokolacja i nocleg w Calelli na Costa Brava.  

Dzień 5 
Śniadanie, wycieczka na Wzgórze Montserrat – wjazd niezwykłą drogą widokową plus zwiedzanie klasztoru z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, wieczorny wypoczynek na Costa Brava w Calella, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6 
Śniadanie, Girona – zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, wieczorny wypoczynek na Costa Brava w Calelli, obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 7 
Śniadanie, Tossa de Mar – zwiedzanie z audio tour guide, czas wolny w centrum, ostatni wieczór na Costa Brava, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 8 / 9

Śniadanie, przejazd do Nicei: spacer po promenadzie Anglików wokół Zatoki Aniołów, czas wolny na starówce, wyruszamy w drogę powrotną do kraju. Przyjazd do Słupska kolejnego dnia.  

Cena 2000 zł plus 50 euro za 1 osobę obejmuje: transport nowoczesnym autokarem z open bar, zakwaterowanie w hotelu z basenem na Costa Brava w Tossa de Mar, posiłki: śniadania i obiadokolacje, realizację programu zwiedzania wraz z Audio Tour Guide i opiekę pilota / przewodnika, opłaty transferowe, bilety wstępu: Park Guell, Pałac Grimaldich, ubezpieczenie NNW / KL 40 000 zł / 1 os

Zaktualizowane wymogi wjazdowe do Hiszpanii dla podróżnych z Polski

Od tego poniedziałku, 7 czerwca, pasażerowie przybywający z Polski do Hiszpanii drogą lotniczą lub lądową bądą musieli przedstawić jedną z nastąpujących akredytacji zdrowotnych:

 • Certyfikat szczepienia, wystawiony przez właaściwe władze kraju pochodzenia po 14 dniach od daty podania ostatniej dawki z pełnego harmonogramu szczepień. Akceptowane są szczepionki zatwierdzone przez Europejską Agencją Leków lub te, które przeszły procedurą awaryjną Światowej Organizacji Zdrowia.

           Certyfikat szczepienia musi zawierać co najmniej następujące informacje:

 1.  Imię i nazwisko posiadacza
 2. Data szczepienia, z podaniem daty ostatniej podanej dawki
 3. Rodzaj podanej szczepionki
 4. Liczba podanych dawek / pełny harmonogram
 5. Kraj wydający certyfikat
 6. Identyfikacja organu wydającego certyfikat szczepienia
 • Negatywny wynik testu, który wskazuje na negatywny wynik próby diagnostycznej aktywnej infekcji COVID-19, wykonany nie wcześniej niż 48 godzin przed wjazdem do Hiszpanii. Akceptowane są testy PCR lub podobne (typu NAAT), a także testy antygenowe z listy Komisji Europejskiej (https://covid-19-diagnostics.jrc.ec.europa.eu/devices#form_content).
 • Świadectwo przebytej choroby COVID-19 wydane przez autoryzowaną jednostkę minimum 11 dni po realizacji pierwszej pozytywnej prĂłby diagnostycznej typu NAAT (PCR, TMA, LAMP i podobne). Ważność tego świadectwa upływa po 180 dniach od daty pobrania tej próbki.

          Świadectwo przebytej choroby musi zawierać co najmniej następujące informacje:

 1. Imię i nazwisko posiadacza
 2. Data pobrania próbki pierwszego pozytywnego testu na SARS-CoV-2
 3. Rodzaj zrealizowanego testu NAAT
 4. Kraj wydający

Certyfikaty szczepień, testy oraz świadectwa przebytej choroby muszą być w języku hiszpańskim, angielskim, francuskim lub niemieckim. W innym wypadku muszą być przetłumaczone na język hiszpański przez tłumacza przysięgłego. Akceptowane będą Unijne Certyfikaty COVID.

 

 

 

Hiszpania-Francja