Szwajcaria Saksońska – Drezno – Wrocław – Książ Termin: 19 – 24 lipca 2021

Szwajcaria Saksońska – Drezno – Wrocław – Książ

Termin wycieczki: 19 – 24 lipca  2021

Koszt wycieczki: 990 zł od 1 osoby
Dzień 1
Zbiórka uczestników godz. 06.00, przejazd do Afrykarium i ZOO Wrocław – czas na zwiedzanie,
transfer w Sudety, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 2

Śniadanie, całodzienna wycieczka do Zamku Książ obejmująca zwiedzanie zamku i tajnego podziemnego miasta oraz Opactwo w Krzeszowie, obiadokolacja, inegracja, nocleg w hotelu.

Dzień 3

Śniadanie i niezwłocznie wyruszamy na podbój Drezna, tradycyjne zwiedzanie z audio tour guide i przewodnikiem miejscowym, czas wolny na starówce, przejazd do Twierdzy Koningstein w Szwajcarii Saksońskiej, powrót na obiadokolacje i nocleg do hotelu w Poslce.

Dzień 4

Śniadanie, kolejny dzień spędzimy w Szklarskiej Porębie i Karpaczu korzystając z górskich atrakcji krainy Liczyrzepy, po powrocie do hotelu: obiadokolacja, integracja z tańcsmi, nocleg. 

Dzień 5 / 6

Śniadanie, przejazd do centrum stolicy Dolnego Śląska,  zwiedzanie Wrocławia rozpoczniemy od wjazdu na Sky Tower, a nastepnie razem z przewodnikiem i audio tour guide zaprosimy na tradycyjny tour Ostrów Tumski – Targ Solny,      obiad w restauracji, nocny przejazd na Pomorze, zakończenie wycieczki następnego dnia we wczesnych godzinach pornannych.

Cena od osoby 990 zł
(cena zawiera transport nowym autokarem,  noclegi i wyżywienie według programu, realizację  zwiedzania wraz z biletami wstępu: Krzeszów,  Książ, Sky Tower, Afrykarium, Koningstein, KPN, opieka pilota i przewodnika, TFG,  ubezpieczenie NNW 40 000 zł / 1 osobę.