Lazurowa Wyprawa: Monaco – Nicea – Cannes – Sanremo 2 – 10.04.2022

Lazurowe Wybrzeże – Liguria – Alpy Szwajcarskie – Lichtenstein (Vaduz) – Neuschwanstein
Termin wycieczki: 2 / 10.04.2022   Cena: 2200 zł od 1 osoby

Dzień 1 Zbiórka uczestników godz. 22.00 / nocny przejazd do Bawarii.

Dzień 2 Śniadanie, zwiedzanie Neuschwanstein (najsłynniejszy zamek na świecie plus Marien Brucke), obiadokolacja i nocleg*** w Bawarii.

Dzień 3 Śniadanie, Alpen Tour: Szwajcaria – Lichtenstein, przejazd do Włoch, obiadokolacja  i nocleg w hotelu*** w Ligurii. 

 Dzień 4 Śniadanie, Liguria Tour: Super Strada One – Sanremo, zwiedzanie z audio tour guide i czas wolny w centrum, wypoczynek na plaży w Sanremo,  obiadokolacja  i nocleg ***w Ligurii.

Dzień 5 Śniadanie, Monaco Tour: Ville plus Monte Carlo –  czas wolny w centrum,  Prowansja: Eze Village, obiadokolacja i nocleg w hotelu***.

Dzień 6  Śniadanie, Lazurowy Tour: Nicea (Promenada Anglików plus Zatoka Aniołów plus Stara Nicea – czas wolny w centrum) – Cannes (Pałac Festiwali plus wypoczynek na plaży w Cannes), obiadokolacja i nocleg***.

Dzień 7  Śniadanie,  Tour Liguria Super Strada One:  Noli – Bergeggi, zwiedzanie i wypoczynek na plaży w Noli, obiadokolacja i nocleg***.   

Dzień 8 / 9   Śniadanie, Tour: Mediolan, czas wolny w centrum, (obiadokolacja we własnym zakresie),          dalszy powrót do kraju,  przyjazd do Słupska  następnego dnia w godzinach porannych, zakończenie.