Przygoda na Bałkanach (BiH / HR) 11 – 18 września 2022 / Ostatnie miejsca

Spędź cudowne chwile latem na Bałkanach!!! Fantastyczna przygoda łącząca elemnty zwiedzania i wypoczynku.

Atuty: wszystkie noclegi w jednym obiekcie hotelowym  w Medugorje z pyszną kuchnią na Bałkanach.

Impreza dedykowana rodzinom i parom.

W programie zwiedzania i relaksu: Wodospady Kravica – Mostar – Blagaj – Riwiera Makarska – Gradac – Korcula – Dubrovnik – Medugorije – Zadar

Przygoda na Bałkanach

Trasa: Kravica – Riwiera Makarska – Gradac – Korcula – Dubrovnik – Medugorje

Koszt: 2000 zł plus 100 euro        Termin: 11 – 18 września 2022 

Ramowy program:

Dzień 1Zbiórka godz. 09.00 /wyruszamy przez Polskę, Czechy i Austrię, obiadokolacja w restauracji na trasie / nocny przejazd na Bałkany.

Dzień 2 Śniadanie , zakwaterowanie w hotelu *** z klimatyzacją, czas na relaks i wypoczynek w basenie i Wodospadach Kravica, obiadokolacja i nocleg***.

Dzień 3 Śniadanie, Medugorje – Pobrdo wejście na Górę Objawień, Tour: Mostar – Blagaj (zwiedzanie Mostaru wraz z Mostem Pokoju i czasem wolnym w Blagaju, obiadokolacja i nocleg w hotelu***.

Dzień 4 Śniadanie, Tour: Korcula (transfer i rejs na słynną wyspę, zwiedzanie miasteczka, czas wolny w Ston i na plaży w Orebic), wieczorna Msza Święta w Medugorje, obiadokolacja i nocleg***.

Dzień 5 Śniadanie, Tour: Gradac – Jeziora Bacinskie, gdzie czas spędzimy na wypoczynku na plaży i w falach Adriatyku, dodatkowo zawitamy do Doliny Neretvy na tradycyjny targ, obiadokolacja i nocleg w hotelu***

Dzień 6 Śniadanie, Tour Dubrownik: zwiedzanie słynnej twierdzy z przewodnikiem, rejs wzdłuż murów i wokół wyspy Locrum, czas wolny w Dubrovnika, powrót na obiadokolacje i nocleg do hotelu***.

Dzień 7/8  Śniadanie, wykwaterowanie i wyruszamy w drogę powrotną, po drodze zwiedzimy Zadar z organami morskimi w Zadarze jak i samo miasto portowe pamiętające czasy Cesarstwa Rzymskiego, czas wolny w centrum, nocny przejazd do Polski, zakończenie pielgrzymki następnego dnia rano.

Koszt od osoby: 2000 zł plus 100 Euro (transport nowym autokarem 2019 / 2020 rok produkcji plus napoje gorące bus serwis), zakwaterowanie w jednym hotelu w Medugorje***: 5 noclegów plus   5 śniadań plus 5 obiadokolacji, opiekę pilota / przewodnika, audio tour guide, rejs w Dubrovniku, rejs na Korculę, Wodospady Kravica,  audio tour guide na 5 dni,  polisę ubezpieczeniową PZU WOJAŻER (KL z covid i NNW z sumą ubezpieczenia 20 000 euro na 1 osobę), opłaty klimatyczne, miejskie, graniczne, transferowe, TFG / TFP, podatki.