Costa Brava – Barcelona – Girona – Paryż 15 – 24 lipca 2022 / Brak miejsc

Costa Brava / Barcelona /  Girona / Paryż 
Termin wycieczki: 15 – 24 lipca 2022 Hiszpania – Francja

Cena: 2200 zł plus 100 euro od 1 osoby

Dzień 1 
Zbiórka uczestników w Konarzynach godz. 08.00 / nocny przejazd do Francji.

Dzień 2 Śniadanie, zakwaterowanie  w Tossa de Mar,  wypoczynek, obiadokolacja i nocleg na Costa Brava. 

Dzień 3  Śniadanie, Tossa de Mar – zwiedzanie z audio tour guide, wypoczynek na Costa Brava: basen/plaża, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 Śniadanie, całodzienna wycieczka Barcelona klasyczna – zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, czas wolny na zakup pamiątek, obiadokolacja i nocleg na Costa Brava.  

Dzień 5 Śniadanie, wycieczka na Wzgórze Montserrat – wjazd niezwykłą drogą widokową plus zwiedzanie klasztoru z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, wieczorny wypoczynek na Costa Brava w Tossie de Mar, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6 Śniadanie, Girona – zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, wieczorny wypoczynek na Costa Brava w  Tossa de Mar, obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 7 Śniadanie,  czas wolny do wykorzystania według własnego uznania  w Tossa de Mar,  obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8 Śniadanie, ostatnie chwile na wypoczynek na Costa Brava: basen/plaża, wykwaterowanie, czas wolny na posiłek i ostatnie zakupy / nocny przejazd do stolicy Francji.

Dzień 9/10 Śniadanie – bus serwis, program zwiedzania w Paryżu: Wieża Eiflla (II poziom schody plus winda), rejs statkiem po Sekwanie przez 22 mosty Paryża, Łuk Triumfalny, czas wolny na Polach Elizejskich, dalszy przejazd do Polski, zakończenie wycieczki w Konarzynach planowane około godz. 12.00  

Cena 2200 zł plus 100 euro za 1 osobę obejmuje: transport nowoczesnym autokarem z open bar, zakwaterowanie w hotelu z basenem na Costa Brava, posiłki: śniadania i obiadokolacje, realizację programu zwiedzania wraz z Audio Tour Guide i opiekę pilota / przewodnika, opłaty transferowe, bilety wstępu: Park Guell, Montserrat, Girona, rejs Sekwaną i Wieża Eiflla w Paryżu, polisa: NNW / KL z sumą ubezpieczenia 90 000 zł na każdą osobę plus bagaż główny 2000 zł, TFG / TFP.