Costa Brava / Paryż / Monaco 15 – 24.07.2022

Costa Brava / Paryż / Monaco

Barcelona – Girona – Calella – Tossa – Montserrat – Monaco
Termin wycieczki: 15 – 24 lipca 2022 Hiszpania – Francja

Cena: 2200 zł plus 100 euro od 1 osoby

Dzień 1 
Zbiórka uczestników w Konarzynach godz. 08.00 / nocny przejazd do Francji.

Dzień 2 Śniadanie, Tour: Monaco – Monte Carlo z audio tour guide, przejazd do Katalonii, obiadokolacja i nocleg w hotelu na Costa Brava. 

Dzień 3  Śniadanie, wypoczynek na Costa Brava: basen/plaża, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 Śniadanie, całodzienna wycieczka Barcelona klasyczna – zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, czas wolny na zakup pamiątek, obiadokolacja i nocleg w Calelli na Costa Brava.  

Dzień 5 Śniadanie, wycieczka na Wzgórze Montserrat – wjazd niezwykłą drogą widokową plus zwiedzanie klasztoru z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, wieczorny wypoczynek na Costa Brava w Calella, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6 Śniadanie, Girona – zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, wieczorny wypoczynek na Costa Brava w Calelli, obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 7 Śniadanie, Tossa de Mar – zwiedzanie z audio tour guide, czas wolny w centrum, powrót na wypoczynek do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8 Śniadanie, wypoczynek na Costa Brava: basen/plaża, wykwaterowanie, czas wolny na posiłek i ostatnie zakupy / nocny przejazd do stolicy Francji.

Dzień 9/10 Śniadanie – bus serwis, program zwiedzania w Paryżu: Wieża Eiflla (II poziom schody plus winda), rejs statkiem po Sekwanie przez 22 mosty Paryża, Łuk Triumfalny, czas wolny na Polach Elizejskich, dalszy przejazd do Polski, zakończenie wycieczki w Konarzynach planowane około godz. 12.00  

 

Cena 2200 zł plus 100 euro za 1 osobę obejmuje: transport nowoczesnym autokarem z open bar, zakwaterowanie w hotelu z basenem na Costa Brava, posiłki: śniadania i obiadokolacje, realizację programu zwiedzania wraz z Audio Tour Guide i opiekę pilota / przewodnika, opłaty transferowe, bilety wstępu: Park Guell, Montserrat, Monaco, Girona, rejs, Wieża Eiflla, polisa: NNW / KL