Sycylia – Etna – Katania – Syrakuza – Taormina – Capri – Neapol – Sorento 3-14.11.2024

WYPRAWA SEZONU DLA KONESERÓW

Termin: 3 – 14.11.2024      Koszt: 2900 zł plus 290 euro

Dzień 1

Zbiórka uczestników w Słupsku  o godz. 10.00   obiadokolacja w restauracji na trasie / nocny przejazd do Włoch. 

Dzień 2

Śniadanie – bus serwis, przyjazd do Lancjum, zakwaterowanie, wypoczynek, obiadokolacja, nocleg***. 

Dzień 3

Śniadanie, zapraszamy do centrum Neapolu,  zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, czas wolny w centrum, obiadokolacja i nocleg w hotelu*** nad Zatoką Neapolitańską. 
 
Dzień 4
Śniadanie, przeprawa promem na Wyspę Capri, zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym i audio tour guide, powrót do Neapolu, obiadokolacja i nocleg w hotelu***. 
Dzień 5

Śniadanie, przeprawa przez Cieśninę Mesyńską, zakwaterowanie w kurorcie nad Morzem Jońskim na  Sycylii, spacer po kurorcie i wulkanicznych plażach, obiadokolacja i nocleg w hotelu***.  

Dzień 6

Śniadanie,  zwiedzaniem między niebem, a wodą czyli  genialna Taormina  śladami „Ojca Chrzestnego”, czas wolny w centrum, obiadokolacja i nocleg w hotelu*** na Sycylii. 

Dzień 7

Śniadanie,   wyprawa autokarowa   na aktywny wulkan Etna połączony z wejściem do kraterów Sylwester 1 i Sylwester 2,   obiadokolacja i nocleg w hotelu*** na Sycylii.

Dzień 8

Śniadanie, zwiedzanie Katanii  z przewodnikiem  i audio tour guide, wypoczynek na wulkanicznych plażach Sycylii, obiadokolacja, integracja i nocleg w hotelu***.

Dzień 9

Śniadnaie, zwiedzanie Syrakuzy z przewodnikiem i audio tour guide, wypoczynek na wulkanicznych plażach Sycylii, obiadokolacja,  nocleg w hotelu***.

Dzień 10

Śniadanie,  przeprawa przez Cieśninę Mesyńską, przejazd nad Zotokę Neapolitańską, obiadokoalcja i nocleg w hotelu*** pod Wezuwiuszem.

Dzień 11 / 12
Śniadanie, zwiedzanie i wypoczynek w Sorento, czas na ostatnie zakupy, gorący posiłek / nocny przejazd przez Austrię i Czechy do Polski,                                                                                                 przyjazd na Pomorze planowany następnego dnia około południa.

 

Kosztorys: w cenie zawarto 9 noclegów w hotelach***/**** wraz ze śniadaniami i obiadokolacjami, transport nowoczesnym autokarem z aktywnymi systemami bezpieczeństwa,                  przeprawy promowe na włoskie wyspy: Capri i Sycylia, realizacja programu zwiedzania wraz z opieką pilota / tłumacza / przewodnika i audi o tour guide, polisa w PZU SA Wojażer KL / NNW z sumą ubepzieczenia: 100 000 zl od każdej osoby plus bagaż z sumą ubezpieczenia 2000 zł / 1 stuka, opłaty klimatyczne, drogowe, transferowe, podatki, składki do TFG/TFP.

 

BIURO PODRÓŻY „TURYSTA”
RADOSŁAW PRASOWSKI
NIP 839-223-33-34
tel. 609 733 553