Zakopane – Pieniny – Kraków 15-20.09.2024

Trasa: Gorący Potok –  Zakopane – Gubałówka – Butorowy Wierch – Pieniny – Dunajec – Kraków  Termin: 15 – 20 września 2024     

Cena za 1 osobę: 1350 zł 

Ramowy program wycieczki:

Dzień 1

Zbiórka uczestników w Słupsku Konarzynach godz. 19.00 / nocny przejazd na południe Polski w Tatry luksusowym autokarem. 

Dzień 2

Śniadanie – bus serwis, wypoczynek na termach Gorący Potok,  zakwaterowanie w góralskim pensjonacie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wjazd kolejką linowo – torową na Gubałówkę, spacer na Butorowy Wierch, zjazd wyciągiem krzesełkowym do Kościeliska, spacer na Krupówki, gdzie po drodze odwiedzimy Pęksowy Brzysk, a następnie czas na zakup pamiątek, obiadokolacja, wyjazd do Murzasihle na  gawędę pt:” Drzewiej pod Tatrami bywało”, nocleg. 

Dzień 4

Śniadanie, wyruszamy w Pieniny, a w programie: Zapora w Niedzicy, spływ Dunajcem, Warownia w Czorsztynie, obiadokolacja, integracja w szałasie góralskim z muzyką i napitkiem,  nocleg. 

Dzień 5 / 6 

Śniadanie, przejazd do Krakowa na Trakt Królewski, zwiedzanie z przewodnikiem Wzgórza Wawelskiego wraz z Muzeum Katedralnym, Dzwonem Zygmunta, Kryptami oraz Sukiennic i Ołtarza Wita Stwosza w Kościele Mariackim na Starym Rynku,    obiadokolacja  w restauracji na trasie, zakończenie wycieczki w Bytowie następnego dnia w godzinach porannych. 

  

Cena zawiera: transport nowoczesnym autokarem z aktywnymi systemami bezpieczeństwa, noclegi i wyżywienie, realizacja programu zwiedzania wraz z pakietem biletów wstępu: spływ Dunajcem,  PKL Gubałówka, PKL Butorowy Wierch, Termy Gorący Potok, Wzgórze Wawelskie (Muzeum Katedralne plus Dzwon Zygmunta plus Krypty Królewskie), Warownia w Czorsztynie, Ołtarz Wita Stwosza, gawęda góralska, audio tour guide, polisa NNW z sumą ubezpieczenia 50 0000 zł na 1 osobę, opłaty drogowe, parkingowe, podatki.